Panda Van

Panda Van uwielbia pracować, dlatego wybór tego auta oznacza codzienną pracę z partnerem, którego cechuje niezawodność, wydajność, ekonomia, kompaktowe rozmiary oraz praktyczność. Nowa Panda Van to kompaktowy, zwinny i przyjazny środowisku miejski samochód (zwłaszcza z napędzanym metanem i benzyną silnikiem Natural Power), który w wersji z automatycznym systemem napędu 4×4 doskonale radzi sobie również na bezdrożach.

Oprócz stylistycznych detali, które sprawiają, że nowa Panda Van jest wyjątkowa – takich jak łagodna, ale jednocześnie znamionująca siłę linia nadwozia czy opływowy kształt maski z wysoko umieszczonymi reflektorami – najważniejsza jest wysoka jakość wykonania, przejawiająca się w zastosowaniu wytrzymałych materiałów, dobrym wyciszeniu kabiny i dopracowanych elementach wykończenia. W pracy natomiast przydaje się każda ilość wolnej przestrzeni. Dlatego, choć nowa Panda Van pozostała bardzo zwrotna, jest teraz dłuższa (3653 mm lub 3686 mm w wersji z napędem 4×4) i szersza (1643 mm lub 1672 mm w wersji z napędem 4×4), i pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń ładunkową. Ale to jeszcze nie wszystko. Nowa Panda Van wyróżnia się płaskim progiem załadunkowym, który ułatwia załadunek i rozładunek towarów, zapewniając maksymalną dostępność przy minimum wysiłku. Natomiast dzięki punktom mocowania ładunku pozostaje on zawsze stabilny i bezpieczny.

To jednak nie koniec wszystkich możliwości, jakie oferuje nowa Panda – pomyślano również o przestronnych i praktycznych schowkach, które pozwalają zabrać wszystko, co niezbędne w podróży.