Talento Kombi

Idealne połączenie zwrotności z możliwościami ładunkowymi.

Ładowność wśród najwyższych w swojej klasie w połączeniu z wyjątkową kompaktowością i zwrotnością. To wszystko, a nawet więcej oferuje Nowy Talento. Nowy model o imponujących parametrach przedziału ładunkowego, ogromnej wszechstronności oraz umiejętności dostosowania się do różnych potrzeb użytkowników to idealny kompan w pracy dla każdego profesjonalisty na miejskich i pozamiejskich trasach.

Il nuovo Talento è questo e molto di più.

Wszechstronność samochodu oznacza zdolność do adaptacji w każdych warunkach. To wychodzenie naprzeciw różnym potrzebom oraz każdorazowe znajdowanie właściwych rozwiązań tych potrzeb. TALENTO posiada tę umiejętność. Oferuje profesjonalistom wiele rozwiązań zarówno do transportu OSÓB, jak i TOWARÓW. Wiodące parametry przedziału ładunkowego w połączeniu z szeroką listą dostępnych akcesoriów sprawiają, że Twoja praca staje się łatwiejsza. Talento oferuje PEŁNĄ GAMĘ SILNIKÓW EURO 6, w tym niezawodny SILNIK Z PODWÓJNĄ TURBINĄ (Twin Turbo), wyposażony w SYSTEM TRACTION + oraz ESC i HILL HOLDER, które pozwolą Ci pracować w każdym terenie. Samochód posiada także zintegrowane CZUJNIKI PARKOWANIA oraz KAMERĘ WIDOKU WSTECZNEGO – to sprawia, że parkowanie staje się jeszcze łatwiejsze.

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z przewozem osób czy towarów, Talento został tak zaprojektowany, aby transport odbywał się w sposób efektywny, nie tracąc na kompaktowości samochodu, niezwykle potrzebnej w centrach aglomeracji miejskich. Załadunek długich przedmiotów może się odbywać zarówno poprzez tylne drzwi, jak i boczne drzwi przesuwne. Ładowność Talento może wynieść ponad 1200 KG, mieszcząc aż 3 europalety (poczynając od wersji z krótkim rozstawem osi i standardowym dachem). Transport długich przedmiotów mierzących AŻ DO 4,15 METRA (w wersji z długim rozstawem osi) umożliwia KLAPA W PRZEGRODZIE, umieszczona pod fotelem pasażera. Talento cechują kubiczne linie, przestronne wnętrza oraz obszerny przedział ładunkowy, AŻ DO 8.6 M3. Gama modelowa obejmująca DWIE WYSOKOŚCI DACHU, DWIE DŁUGOŚCI NADWOZIA oraz DWA ROZSTAWY OSI pozwoli Ci na wybór odpowiedniej wersji dla Twojej firmy.